замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Фари Майбутнього - Нова Лазерна Ера

Фари Майбутнього -  Нова Лазерна Ера

          Еволюція автомобільних фар стала дуже швидко розвиватися. Не так давно усі тільки і обговорювали світлодіодні фари та вогні, як на заміну їм уже наступає лазерна ера.

Ну що ж, а коли взагалі виникли перші фари?

-У 1900их роках це були просто гасові лампи, які стояли на місці теперішніх фар, які запалювались саморуч, і при будь-яких негодних умовах погоди, цей вогник просто гаснув, така їзда була небезпечною, та й у темряві практично ніхто не їздив, та й навіть не замислювався про це.На сьогодні, все розвивається у шаленому темпі, і те, що постійно виходять якість новинки, вже нікого не здивуєш, але все ж таки, який ефект від лазерної технології?

Отже:

  • Сила світла лазерного променя в 10 разів більша від класичного ксенону та світлодіоду.
  • Дальність променя доходить до 600 метрів, коли звичайне світло від 200-300м.
  • Навіть у режимі ближнього світла, лазерні фари не будуть осліпляти, так як їх промені строго направлені, і при появленні людини в зоні, спеціальна функція зможе ввимкнути ту частину діодів, яка попадатиме їй в очі.

Тобто, прожектори  Dynamic LightSpot   вбудовуються замість протитуманок і приводиться в рух системою, аналогічно адаптованою до освічення поворотів, а використовуючи інфрачервоні сенсори та камери, система розпізнає людину по температурі тіла, силуету, та підсвічує її тільки одним променем.

Завдяки тому, що прожекторів два, система може слідкувати за двома пішоходами одночасно.

         Одже, майбутнє наступає людству на п’яти, вводячи все більше комп’ютерних технологій для споживання. Але наведені вище приклади функцій лазерних фар, однозначно вказує на успішний розвиток та нову еру  використання автомобілів.