замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Автомобілі Toyota і Lexus стануть електрокарами.

Автомобілі Toyota і Lexus стануть електрокарами.

Нещодавно Тойота відмовилася від виробництва авто на акумуляторах, що б сконцентруватися на гібридах і водних, так тепер вони змінюють свої плани і обіцяють до 2025 електрифікувати всі свої моделі, що виходять під брендом Toyota і Lexus.
На думку амереканских ЗМІ, у Tesla може з'явитися найбільший конкурент. Для того щоб здійснити задум, Toyota об'єднається з Panasonic в створенні батарей, в тому числі, новітнього покоління. Інвестиції в розробку і випуск машин складуть 13,3 мільярдів американських дол.
Зрозуміло, що під електрифікацією автовиробник розуміє повністю електричні машини, що підключаються гібриди, паливні елементи і будь-які їх комбінації.

Однак, дивно, що таку обіцянку виходить від компанії, яка, в особі голови відділу розробок Мітсухіси Като в 2015 р, повідомляла, що «дальність пробігу у електричних машин занадто низька, а час зарядки - занадто велика», і що «на сьогоднішньому рівні розвитку технологій комусь необхідно винайти новий вид батареї і отримати за це Нобелівську премію ».