замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

У Tesla черговий період рекордних збитків.

У Tesla черговий період рекордних збитків.

Американський виробник електрокарів і сонячних панелей Tesla Incorporated закінчив свій звітний період зі збитками. Останній квартал для «Тесли» став найгіршим за всю історію. Чистий збиток в проміжку жовтень - грудень збільшився до 675 мільйонів доларів, роком раніше збитки нараховувалися до 121 мільйона. Багато прогнози глави компанії Ілона Маска зазнали краху, однак він налаштований далі позитивно, і очікує більшого від настав 2018 року.
«Рік, ймовірно, для нас буде дуже« великим », роком перетворень. Ми плануємо почати генерувати квартальний прибуток на стабільній основі, випускаючи по п'ять тисяч Model 3 в тиждень, і я оптімістечен в тому, що ми будемо прібільнимі по GAAP », - заявив Маск.

Капіталізація компанії Tesla зараз відповідає капіталізації автогіганта General Motors, який випусает на порядок більше автомобілів.
Тесла, так і не змогла налагодити масовий випуск електромобіля Model 3 в минулому році в достатніх обсягах, зате анонсувала електричний тягач і родстер з умопомрочітельнимі характеристиками.