замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Нове стильне купе BMW M2 Black Shadow Edition

Нове стильне купе BMW M2 Black Shadow Edition

Баварський преміальний бренд BMW офіційно представив стильну версію «зарядженого» купе M2 Coupe, під. назвою Black Shadow Edition.

Цей ексклюзивний автомобіль можна буде на Женевському мотор-шоу 2018 року.

Як відзначили представники німецької компанії, в минулому році було реалізовано понад 12 тисяч одиниць моделі BMW M2. Таким чином, компактна 2-дверна машина зуміла перевершити за популярністю всі доступні моделі BMW M.

Саме тому керівництво бренду прийняло рішення запропонувати своїм клієнтам щось особливе - купе BMW M2 Coupe Black Shadow Edition. Ексклюзивна модель буде доступна з квітня поточного року тільки європейським покупцям, і тільки в ексклюзивному кольорі Sapphire Black.

 

Специфічне фарбування «зарядженого» купе BMW M2 Coupe Black Shadow Edition це не єдине, чим модель відрізняється від «звичайної» машини.

Зокрема, в оснащення купе входить набір унікальних 19-дюймових «ковзанок», карбонова обробка екстер'єру, темні хромовані патрубки вихлопної системи, глянцева чорна решітка радіатора і задній дифузор з вуглецевого волокна.

У моторному відсіку «зарядженого» купе BMW M2 Coupe Black Shadow Edition змін не відбулося. Тобто, машина як і раніше харчується від 6-циліндрового 3,0-літрового двигуна, який здатний генерувати 365 (370) сил. Крутний момент - 465 Нм.

У парі з могутнім мотором може працювати як механічна, так і роботизована трансмісія з функцією Drivelogic.