замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Перший безпілотний автомобіль Lanos в Україні

Перший безпілотний автомобіль Lanos в Україні

На українських дорогах можуть з’явитися не лише безпілотні автомобілі Tesla, але й Lanos, перший безпілотний український автомобіль , який не потребує живого водія.
Запорізька компанія «Інфоком ЛТД» стала першою в Україні, яка презентувала  такий автомобіль. Мова йде про легковик Lanos, який може здійснювати рух без водія. Автівка має систему навігації Pilotdrive, яка раніше була випробувана на позашляховику Jeep Cherokee і КрАЗ.
«Чому «Ланос»? Тому що це – національний автомобіль, саме тому ми взяли його за основу», – прокоментував керівник департаменту по безпілотним технологій «Інфоком ЛТД» Сергій Румянцев.

До слова, програмна частина безпілотного авто повністю була розроблена інженерами «Інфоком». Як відомо, робота над самокерованим ланосом стартувала ще у 2015 році. Крім того, система навігації Pilotdrive, якою оснащений автомобіль, також підходить для будь-якого виду транспорту, вантажного, пасажирського чи легкового.
Система передбачає роботу камер, датчиків з охопленням 360˚, радарів та тепловізора. Це означає, що оновлений ланос може їздити без водія навіть у нічний час. Крім того, автівка розпізнає розмітку дороги, її ширину та може здійснювати рух навіть по бездоріжжю, що особливо актуально в Україні.

 

Теги: lanos cars ap group