замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Uber запустить прокат електровелосипедів

Uber запустить прокат електровелосипедів

Компанія Uber придбала фірму Jump, тепер любителі «Убера» із задоволенням зможуть користуватися електроволосипедами на прокат, який оснащений не тільки педалями, а й мотором, і в швидше навіть по всьому світу.
"За допомогою нашого застосування ми маємо намір надавати різні види транспорту, щоб користувач міг вибрати найшвидший або найдешевший спосіб дістатися до потрібного місця, будь це автомобілі Uber, велосипеди, метро або ще щось", - заявив глава Uber Дара Хосровшахі.

Світовий ринок велопрокату зростає приблизно на 20% в рік, і очікується, що до 2020 року його оборот складе від 3,6 до 5,3 млрд євро.
"Uber зацікавився цим сектором не тільки через його швидке зростання, а й тому, що компанія готується до того моменту в майбутньому, коли люди перестануть купувати автомобілі", - переконаний професор бізнес-школи Астонського університету Девід Бейлі.

"Скоро з'являться безпілотні автомобілі, і в майбутньому, якщо ви живете в місті, у вас не буде необхідності купувати машину. Може бути, що ви захочете поїхати кудись на таксі Uber, а залишок шляху до потрібного вам місця проїхати на велосипеді. Мова про поїздки зі зміною транспорту ", - говорить він.
Прокат такого електровелосипеда коштує два долари за перші півгодини
Jump Bikes була заснована в 2008 році і зараз пропонує на прокат звичайні велосипеди в 40 містах в шести країнах.
У 2017 році компанія стала пропонувати жителям Вашингтона брати напрокат електровелосипеди. Прокат коштує два долари за перші півгодини, а потім - сім центів за хвилину.
Батарея електровелосипедів включається в роботу тільки після того, як пасажир починає крутити педалі.
Користувачі знаходять вільні велосипеди і знімають блокування за допомогою смартфона, а потім так само блокують їх після закінчення поїздки, що дуже зручно при нинішньому режимі життя, коли у всіх мало часу, і потрібно ще багато чого встигнути.