замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

У Києві зроблять понад 40 кілометрів велодоріжок

У Києві зроблять понад 40 кілометрів велодоріжок

У 2018 році в Києві планують побудувати майже 43 кілометри велодоріжок, а також облаштувати ще понад 60 кілометрів
Depo, Київ повідомлє про три веломаршрути – "Виноградар – Центр" (протяжність 16,7 км), "Оболонь – Поділ – Центр" (протяжність 13,1 км), "Солом'янка – Центр" (протяжність 7,8 км) – і велосипедної доріжки набережним шосе від Поштової площі до мосту Патона (протяжність 5 км). Додамо, що крім будівництва нових велодоріжок у Києві, стали можливими для велосипедів і смуги для спільного руху різних видів транспорту.
"В якості експерименту заплановано облаштувати велосипедні доріжки виділеною смугою на таких вулицях і бульварах – Дружби Народів, Валерія Лобановського, Червонозоряному, вулиці Вадима Гетьмана, Олександра Довженка, Олени Теліги, проспекті Степана Бандери, Московському мосту, проспекті Генерала Ватутіна, бульварі Перова, проспекті Визволителів, вулиці Будівельників і проспекті Миру", - йдеться в повідомленні.
Першим етапом реалізації цього проекту стало впровадження суміжного руху громадського та велосипедного транспорту на чотирьох магістралях столиці: бульварі Перова, проспекті Визволителів, вулиці Будівельників і проспекті Миру протяжністю близько 14,1 км.

Також в 2018 році планують будівництво суміжних велосмуг на вулиці Палладіна, вулиці Заболотного, проспекті Правди (на ділянці від вулиці Маршала Гречка до вулиці Газопровідної), а також на вулицях Довбуша і Броварському проспекті. Згідно з бюджетом на 2018 рік, на велодоріжки передбачено 50 мільйонів гривень.
Частину коштів планується витратити на добудову вело маршруту  Троєщина – Європейська площа. Довжина маршруту 7,9 км.
Нагадаємо, що як запевняли в КМДА, цього року також відбудеться проектування 3-х магістральних веломаршрутів.