замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Україна вдвічі знизила мито на ввезеня автомобілів з закордону.

Україна вдвічі знизила мито на ввезеня автомобілів з закордону.
 
Нарешті дочекалися - з 14 квітня 2015 року мито на ввезення легкових автомобілів з двигуном 1-1,5 літри складає - 2,15%, а для легковиків з об'ємом двигуна 1,5-2,2 літри - 4,32%. 
 
Так в силу вступило рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про початковий розмір ввізного мита для авто з закордону яке було опубліковано 28 березня 2014 року. У ньому повідомлялось, що розмір мита для ввозу автомобілів з закордону буде становити 6,46% і 12,95%. Після після року застосування ставку було знову знижено ще на третину - до 4,31% і 8,63% відповідно.
 
Це же рішення встановило ще одне зниження спецмита через рік, цього разу вже вдвічі. Такі зміни були передбачені в рамках законодавчих вимог щодо лібералізації спеціальних заходів після року їх застосування - про це поінформувало "Інтерфакс-Україна".
 
Як зазначили експерти, спецмита значно вплинули на український ринок і переформатували попит на автомобілі з дизельними двигунами. 
 
Автовиробники, у свою чергу заявили, що із введенням спецмита критична ситуація в автопромисловості стала вирівнюватись й дозволила завантажити потужності і почати виробництво нових моделей автомобілів.
 
 
На фоні різкого скорочення ринку нових легкових автомобілів, у тому числі через девальвацію гривні, кризової політичної та економічної ситуації автоімпортери ініціювали повне скасування спеціального мита на ввезення авто з закордону.