замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Ще 348 нових гібридів Toyota Prius для МВС

Ще 348 нових гібридів Toyota Prius для МВС

 

Міністерство внутрішніх справ відновило імпорт гібридних автомобілів Toyota Prius в обмін на екологічні квоти за Кіотським протоколом. На другому етапі планується отримати 348 нових машин, які замінять застарілі УАЗи та ВАЗи в автопарках відомства.
 
Нові «Пріуси» будуть поставлятися в рамках другого етапу проекту «Технічне переоснащення». «Враховуючи вимоги до автомобілів, які будуть цілодобово використовуватися патрульною службою і потреба в економії, а також аналіз пропозицій на ринку автомобілів з гібридною силовою установкою, зазначені машини є оптимальним варіантом на сьогоднішній день», - повідомила прес-служба міністерства.
 
Гібридні Toyota Prius повинні стати основним автомобілем нової патрульної служби поліції і дорожньої поліції. Такі машини будуть відрізнятися від нинішніх «Пріусів» ДАІ та патрульної служби іншим оформленням кузова і додатковим обладнанням, зокрема системою «Відеоконтроль-рубіж». Зазначена система в автоматичному режимі розпізнає номерні знаки автомобілів і звіряє їх з базою даних МВС, а також працює в якості відеореєстратора.
 
Український «Госекоінвест» уклав контракт з японською компанією Sumitomo Corporation про постачання Toyota Prius в обмін на квоти з викиду парникових газів в 2012 році. На першому етапі проекту з оновлення автопарку МВС отримало 1220 автомобілів. За інформацією УНІАН, вартість однієї машини для міліції з урахуванням розмитнення і додаткового устаткування (проблискові маяки з гучномовцем, мікрофони, радіостанції та спеціальне забарвлення кузова) в той час становила 298 тис. грн.