замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Україна - країна електрокарів.

Україна - країна електрокарів.
 

Верховна Рада прийняла введення пільг для електромобілів, а в Кабміні заговорили про виробництво електрокарів в Україні.

 

Для легкових автомобілів з електромотором в Україні з'являться додаткові пільги. Вони будуть надані законопроектами №1912 про оподаткування ввезення електромобілів в Україні та №1674 про скасування ввізного мита на електромобілі.

 

Згідно з законами, які вже були прийняті в першому читанні, автомобілі будуть звільнені від ПДВ, акцизу на ввезення транспорту та ввізного мита. Як говориться в пояснювальній записці до одного з законопроектів, це дозволить знизити ціну для кінцевого споживача на 20%, а скасування мита «скине» ще 10%.

Пільги передбачені до 1 січня 2020 року і призначені тільки для електричних легковиків, з переліку звільнених від податку транспортних засобів виключені тролейбуси, гібриди та промисловий транспорт.

 

Також міністр екології Ігор Шевченко на прес-конференції в «УНІАН» заявив про те, що Україна веде переговори з іноземними компаніями про створення спільного підприємства з розробки та випуску електромобілів. Ймовірним партнером по СП є Ізраїль, де вже був реалізований аналогічний проект, - компанія Better Place, заявив Шевченко. «Її засновника Шайя Агассі я знаю давно і дуже добре. Тому Ізраїль може нам допомогти з розробкою і впровадженням виробництва деяких моделей електромобілів», - зазначив міністр.