замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Секрети нового Mercedes-Benz E-класу

Секрети нового Mercedes-Benz E-класу

Повністю оновлений Mercedes-Benz E-класу, який з'явиться на ринку в наступному році, буде одним з найбільш технічно складним автомобілем у світі. Daimlerподілився деякими новими технологіями, які будуть застосовані в бізнес-седані.

 

Як повідомили в прес-службі Daimler, Mercedes-Benz E-класу 2017 року стане «новим величезним кроком на шляху до безаварійного та автоматизованого водіння». Для цього в оновленому автомобілі вперше з'явиться ціла плеяда надсучасних засобів безпеки та допомоги водієві. Ось лише деякі з них.

 

Система Car-to-X, вперше застосована на серійному автомобілі, дозволяє машинам «спілкуватися» між собою на невеликих відстанях без участі людини. Передана телеметрія може бути дуже різною: точне місце розташування, швидкість, напрямок руху і таке інше. У компанії стверджують, що прямий зв'язок між автомобілями - кращий спосіб уникнути зіткнень там, де обмежена видимість: в крутих поворотах, на перехрестях, вночі або в дощ.

Для створення повної картини навколишнього світу наступне покоління E-Class оснащено ультразвуковими і радарними датчиками, спрямованої вперед стереокамерою, а також камерами бокового та заднього виду, що дають в сумі 360-градусну панораму. Всі вони використовуються, наприклад, в системіIntelligent Drive, яка по суті являє собою повноцінний автопілот. «Причепившись» до авто, що їде попереду, вона самостійно пригальмовує, розганяється і навіть повертає на швидкостях до 200 км/год, дозволяючи водієві розслабитися. Цікаво, що робот не буде бездумно слідувати за порушниками: якщо розпізнані знаки покажуть, що швидкісний режим на цій ділянці нижче, ніж швидкість попереду машини, то Mercedes-Benz сповільниться.

 

На додаток до вже звичного аварійного гальмування новий E-клас буде оснащуватися системою аварійного маневрування. Його принцип роботи полягає в тому, щоб уберегти пішохода або раптово вберегти машину від удару, не гальмуючи перед перешкодою, а об'їжджаючи її. Автомобіль буде маневрувати автоматично.

 

Але найбільш несподівана нова функція – захист вух пасажирів. Як пояснили в Mercedes-Benz, різкі звуки при аварії і розкритті подушок безпеки потенційно можуть пошкодити слух; захистом внутрішнього вуха виступає скорочення особливого ​​стременного м'яза. Система Pre-Safe Sound у разі неминучого зіткнення подає спеціальний попереджувальний сигнал, який викликає рефлекторне скорочення цього м'яза і тим самим оберігає слух.