замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

У Японії з'явилися перші екологічні автобуси на основі водневої паливної системи

У Японії з'явилися перші екологічні автобуси на основі водневої паливної системи

Перші міські автобуси з водневими паливними системами проходять дорожні тести в Токіо. Екологічно чиста новинка розроблена спільно компаніями Toyota і Hino.

 

З 24 по 30 липня 2015 в Токіо пройде експеримент: на міських маршрутах будуть задіяні кілька інноваційних автобусів, що використовують як паливо водень, повідомляє прес-служба мерії японської столиці. Якщо випробування визнають вдалими, новинка поповнить автобусний парк мегаполісу.

 

«Водневийавтобус» - спільний проект Toyota і її підрозділу Hino Motors, що займається комерційними автомобілями та автобусами. За основу був узятий стандартний низькопідлоговий дводверний міський автобус - компактна модель, яку використовують на не надто завантажених маршрутах. Його оснастили силовою установкою, принципи якої були запозичені у воднемобіля Toyota Mirai. Вісім баків містять водень під високим тиском, у двох блоках паливних осередків відбувається його хімічна реакція з киснем повітря, в результаті утворюється електроенергія, яка живить мотори. Єдиним викидом такого автобуса, як і будь-якого іншого воднемобіля, є вода.

 

 

У токійській мерії підкреслили, що у водневих автобусів, крім їх екологічності і тиші, є ще одна важлива для Японії властивість: у разі землетрусів, цунамі та інших стихійних лих, що супроводжуються пошкодженням електромереж, такий транспорт можна використовувати як мобільні електростанції, що дозволяють живити лікарні, притулку, засоби оповіщення і таке інше. Перешкодити реалізації експерименту може висока вартість таких автобусів і мала доступність водню.