замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Ховерборд - майбутнє стало реальністю

Ховерборд - майбутнє стало реальністю

У Барселоні відбулася завершальна стадія проекту - ховерборд успішно пройшов фінальні випробування.

 

Ховерборд (англ. Hoverboard), пристрій, що нагадує скейтборд, але здатний левітувати над землею. Публіка вперше дізналасяого про цей пристрій з фільму «Назад в майбутнє 2»: в 2015 році, куди герої фільму відправляються, щоб вирішити проблеми, Марті МакФлай їздить на ховерборді, рятуючись від Гріффа Таннена і його друзів, а в кінці фільму за допомогою ховерборду відбирає спортивний альманах, через який виникла маса негараздів.

 

Довгий час ховерборд вважався лише вдалою вигадкою сценаристів, поки 18 місяців тому марка Lexus за підтримки вчених з дрезденського інституту IFW і компанії evico GmbH, що спеціалізуються на технології магнітної левітації, не зайнялася створенням такого транспортного засобу.

 

І ось ховерборд готовий! Щоб випробувати максимальні можливості ховерборду і провести додаткові тести, команда розробників запросила професійного скейтбордиста Росса Макгурана. Останній наочно підтвердив: ця штуковина дійсно здатна літати! Ну не зовсім так, але левітує точно.

 

В основі технології ховерборду Lexus - пара резервуарів-кріостатів, в яких міститься надпровідний матеріал. Його температура підтримується на рівні мінус 197ºC за рахунок рідкого азоту. Дошка поміщається на трек, під поверхнею якого розташовуються постійні магніти. Взаємодія магнітного поля треку і надпровідників всередині дошки дозволяє ховерборду левітувати над землею.

 

Цієї сили досить, що спортсмен міг стояти і навіть стрибати на ховерборді, що показує знятий Генрі Алексом Рубіном фільм: в цьому відео скейтбордист Макгуран показав максимум трюків, на які тільки здатна супер-дошка.

 

На жаль, ховерборд Lexus є прототипом і не буде продаватися. Зате не можна виключати, що скоро з’являться спеціальні ховер-парки, де будь-який бажаючий зможе відчути себе героєм культового фільму