замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Чому вигідно купувати автозапчастини б / у?

Чому вигідно купувати автозапчастини б / у?

Рано чи пізно кожен водій стикається з такою проблемою, коли автомобіль потребує заміни запчастин. І звичайно, головним питанням є співвідношення ціни і якості, тобто зробити покупку максимально вигідно. На сьогоднішній день існує безліч міфів, щодо автозапчастин б/у. Давайте розвіємо всі ці чутки і подивимося на це з позитивної сторони.

 3 причини, чому вигідно купити автозапчастини бу 

• Ціна. Основною перевагою вживаних автозапчастин є ціна. Вони коштують на багато дешевше, ніж їх нові аналоги, проте, вони не поступаються їм в якості. Багато водіїв вважають, що автозапчастини бу знімають вже з несправних автомобілів. Насправді це не так - ці автозапчастини знімаються з цілком робочих автомобілів, що не були розмитнені, і завозяться до нас. Найчастіше автомобілям, з яких вони були зняті, 2-3 роки, і служити автозапчастини можуть як мінімум на 100 тис. rм. пробігу.

• Якість. Практично будь-яка б / у деталь прослужить вам набагато довше китайської підробки, і навіть ніж деякі оригінальні нові. Якщо автозапчастина знята з повноцінного автомобіля, то вона пройшла цілий ряд перевірок якості - починаючи від самого її виробництва і закінчуючи безпосередньо на автомобілі після складання. Запчастини, які використовуються під час складання автомобіля, мають кращу якість, ніж оригінальні запчастини, які виробляються для заміни.

• Дефіцит автозапчастин. Часто можна зіткнутися з такими випадками, коли автомобілю, наприклад, років 15, і він ще здатний прослужити багато років свому господарю, але потребує заміни будь-якої запчастини. Тоді перед вами є 3 способи вирішити цю проблему: продати свій автомобіль, купити дешеву китайську деталь, або купити бу запчастини. Який варіант ви оберете? Очевидно, що останній варіант - найоптимальніший. Адже це на багато вигідніше і надійніше.

                                   

Наш інтернет магазин пропонує вам купити автозапчастини для іномарок за цінами, які вас приємно здивують. У нас представлені тільки перевірені автозапчастини, які мають високу якість, і прослужать вам протягом багатьох років. Зв'яжіться з нашим менеджером, і він проконсультує вас, допоможе у виборі необхідної деталі і відповість на всі ваші запитання.