замовлено ( 0.00 USD )
Ваш кошик порожній

Мова

Ukraine Русский

Валюта

Як вибрати автомобіль для справжньої, незалежної бізнес -Леді

Як вибрати автомобіль для справжньої, незалежної бізнес -Леді

 Отже, компанія Ap Group хотіла б розділити цю тему на підгрупи:

• Автомобіль для Молодої бізнес-вумен

• Автомобіль для Дами зі стажем водіння

• Автомобіль універсальний для Мами

 

У будь-якому випадку, головними перевагами для дівчат усіх часів - це дизайн і розмір машини. Але є і ще критерії, від яких відштовхуються жіноча половина при виборі свого автомобіля. Оскільки більшість, як кажуть з іншої планети, ніхто толком так і не може зрозуміти, чого насправді вони хочуть. Але все-таки, ми б хотіли дати кілька порад, при виборі автомобіля, сучасної бізнес- дівчини.

          І так, коли ти бізнес- вумен, в першу чергу тобі хочеться бути впевненою в усьому, скрізь, і завжди. Для цього підійдуть автомобілі великих розмірів, позашляховики, особливо, якщо ти живеш за містом, а дороги хочуть бажати кращого. Як казав Генрі Форд, - "Колір авто може бути будь-який, якщо він чорного кольору". Але зараз новий час, і колір машини можна підібрати під улюблені туфлі або сумочку. Зараз зустрічаються часто яскраві кольорові моделі, такі як, салатовий, жовтий, часто вибирають червоний, але все ж класикою залишиться чорний і білий, хоча, ти можеш підібрати колір автомобіля, навіть під колір своїх очей, і повір, ти будеш задоволена своїм вибором, якщо збираєшся міняти машини щорічно, якщо немає, радимо притриматися класичних відтінків.

 

Салон автомобіля повинен бути для тебе дуже комфортним, тебе не повинна турбувати ні одна деталь, почуття, що це твій найнадійніший корабель, має бути присутнім всю поїздку, яку ти зробиш на тест-драйві. Колір салону білий або чорний, можна вибирати на свій смак. Наприклад я дуже люблю білий салон, хоча часто зустрічаються вже комбіновані з різними вставками. Ще може бути важливо задні сидіння, якщо ти будеш наймати водія, або наприклад возити там дітей. Відстань між переднім і заднім рядом повинно бути достатньо великим, що б розслабити ноги, після ходьби на шпильках, а спинка сидіння - зручною для спини.

І найголовніше - це безпека автомобіля. Вивчи все краш - тести всіх сподобалася тобі машин. На тест драйві зверни увагу, як працюють пасивні системи безпеки, пов'язані з курсовою стійкістю і гальмуванням.

         

 Приємних покупок, а в наступних новинах читайте, який автомобіль краще підібрати для Дами зі стажем водіння.

З повагою, ApGroup

Теги: lady driver cars